Офіційний веб-сайт
Наприклад, 26.11.2020
Наприклад, 26.11.2020
Для людей з вадами зору

Навчальні заходи та заходи з поширення інформації щодо програм антикорупційного спрямування

     

До вказаного розділу має бути включено конкретну тематику навчальних заходів, визначено осіб, відповідальних за їх проведення (у тому числі вказано про необхідність залучення лекторів від інших органів влади, експертного середовища або громадськості), визначено строки проведення таких заходів та необхідність фінансування.

Це ж стосується й інформаційних кампаній антикорупційного спрямування.

Найоптимальнішим є проведення хоча б одного тренінгу (семінару) на квартал, до проведення яких може бути залучено також працівників Національного агентства.

Сама лише згадка про навчання і програми антикорупційного спрямування (наприклад, назва розділу або додатка антикорупційної програми без наповнення конкретними заходами з їх реалізації, чи зазначення інформації «протягом року будуть проводитися навчання й інформаційні кампанії для працівників») не вважається дотриманням органом влади вимог щодо її наповнення, встановлених частиною другою статті 19 Закону.

Позитивним також вважається включення до вказаного розділу інформації про здійснення вступного інструктажу для новопризначених працівників та закладення механізму визначення потреб у навчаннях антикорупційного спрямування.