Офіційний веб-сайт
Наприклад, 20.10.2020
Наприклад, 20.10.2020
Для людей з вадами зору

Навчання працівників державних органів та посадових осіб місцевого самоврядування

        

  1. Рішення НАЗК "Про затвердження Методичних рекомендацій для тренерів щодо проведення антикорупційних навчань"
  2. Програма тренінгового навчального курсу для працівників держаних органів та посадових осіб місцевого самоврядування "Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції" 
  3. Лекційні матеріали до тренінгового курсу для працівників державних органів та посадових осіб місцевого самоврядування "Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції"
  4. Рішення НАЗК "Про схвалення програми тренінгового навчального курсу для працівників держаних органів та посадових осіб місцевого самоврядування "Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції"
  5. Рішення НАЗК "Про затвердження Орієнтовного плану-графіка проведення тренінгів для уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції органів державної влади на II півріччя 2017 року"
  6. Концепція організації і проведення Національним агентством з питань запобігання корупції антикорупційних навчань (тренінгів) для уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції органів державної влади та органів місцевого самоврядування
  7. Орієнтовний план-графік проведення тренінгів для уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції органів державної влади на II півріччя 2017 року