Офіційний веб-сайт
Наприклад, 03.06.2020
Наприклад, 03.06.2020
Для людей з вадами зору

НАЗК запрошує чотирьох посадових осіб на ознайомлення з протоколами про адміністративне правопорушення

Національне агентство з питань запобігання корупції в установленому порядку запросило чотирьох посадових осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення.

Національне агентство з питань запобігання корупції в установленому порядку запросило чотирьох посадових осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення.

Для забезпечення реалізації прав особи, яка притягується до адміністративної відповідальності та має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколу, запрошено:

  1. Дубініну Владлену Геннадіївну, проректора з науково-педагогічної работи Одеського Національного медичного університету, на 15 годину 30 хвилин 5 грудня 2018 року.
  2. Ревчук Ольгу Андріївну, депутата Запорізької міської ради, на 11 годину 6 грудня 2018 року.
  3. Старостенко Ганну Вікторівну, заступника голови Київської міської державної адміністрації, на 15 годину 30 хвилин 4 грудня 2018 року;
  4. Буковського Романа Володимировича, депутата Київської обласної ради, на 14 годину 5 грудня 2018 року.

Національне агентство встановило, що перебуваючи у статусі осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), зазначені особи несвоєчасно повідомили/неповідомили  Національне агентство про суттєві зміни в майновому стані:

  • Владлена Дубініна  несвоєчасно повідомила Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані у зв’язку  з  отриманням доходу у негрошовій формі;
  • Ольга Ревчук не подала повідомлення про суттєві зміни, які відбулись у зв’язку з набуттям у власність причепа, водного транспортного засобу та отриманням подарунка у грошовій формі;
  • Ганна Старостенко несвоєчасно повідомила Національне агентство про набуття у власність транспортного засобу;
  • Роман Буковський несвоєчасно подав повідомлення про суттєві зміни у зв’язку з отриманням доходу від відчуження, а також набуттям у власність об’єктів нерухомого майна.

Таким чином, дії зазначених посадових осіб містять ознаки  правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У Національному агентстві нагадують, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.