Офіційний веб-сайт
Наприклад, 26.02.2020
Наприклад, 26.02.2020
Для людей з вадами зору

НАЗК затвердило результати перевірок ще 23 декларацій, серед яких подані народними депутатами та дипломатом

На засіданні 11 травня Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про результати повної перевірки 23-х декларацій, серед яких – подані дипломатом, депутатами та високопосадовцями.

На засіданні 11 травня Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про результати повної перевірки 23-х декларацій, серед яких – подані дипломатом, депутатами та високопосадовцями.

Перевірки 12-ти з цих декларацій були розпочаті за результатами відбору  системою ЛАК. Інших 3-х декларацій – на  підставі ст. 50 Закону України «Про запобігання корупції». Перевірки 6-ти із цих декларацій були розпочаті на підставі повідомлень від громадських організацій та викривачів: наведені у них факти підтвердились у половині випадків. Перевірка 2-х декларацій була розпочата за повідомленням від НАБУ та СБУ.

Так, Національне агентство прийняло рішення про результати повних перевірок декларацій, поданих:

 1. Бакуліним Євгеном Миколайовичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2016 рік.
 2. Загорієм Глібом Володимировичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2016 рік (виправленої).
 3. Боднарем Василем Мироновичем, Генеральним консулом України в Стамбулі (Турецька республіка), за 2015 рік (виправлена).
 4. Загребельською Агією Аббасівною, державним уповноваженим Антимонопольного комітету України, за 2015 рік (виправленої), а також за 2016 та 2017 роки.
 5. Абрам’яком Сергієм Михайловичем, депутатом Івано-Франківської міської ради, за 2016 рік (виправленої).
 6. Тітовим Володимиром Івановичем, депутатом Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, за 2016 рік.
 7. Степановим Максимом Володимировичем, головою Одеської обласної державної адміністрації, за 2017 рік.
 8. Хмельнюком Валерієм Яковичем, головою Чорноморської міської ради Одеської області, за 2015 рік, за 2016 рік в частині нових отриманих відомостей, які не перевірялися раніше, а також за 2017 рік в частині нових отриманих відомостей, які не перевірялися раніше.
 9. Вугельманом Павлом Володимировичем, заступником  міського голови Одеської міської ради, за 2016 рік.
 10. Ільченком Сергієм Петровичем, головою Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, за 2017 рік (виправленої).
 11. Ковалів Юлією Ігорівною, першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України, за 2015 рік.
 12. Ковтун Тетяною Владиславівною, заступником Державного секретаря Секретаріату Кабінету Міністрів, за 2016 рік.
 13. Кузьо Миколою Степановичем, заступником Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції, за 2017 рік.
 14. Льодою Андрієм Мироновичем, оперуповноваженим Яворівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, за 2016 рік (виправленої).
 15. Саблуком Сергієм Анатолійовичем, суддею Вінницького міського суду Вінницької області, за 2017 рік.
 16. Сидораком Богданом Григоровичем, головою Жидачівського районного суду Львівської області, за 2016 рік.
 17. Сюр Сніжаною Олександрівною, начальником відділу організаційно-кадрової роботи управління організаційно-кадрової роботи та інформаційно-аналітичного забезпечення Державної архітектурно-будівельної інспекції України, за 2016 рік.
 18. Урупою Іриною Володимирівною, суддею Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області, за 2016 рік.
 19. Звєряковим Михайлом Івановичем, ректором Одеського національного економічного університету, за 2016 рік.

Крім цього, Національне агентство прийняло рішення про продовження терміну повної перевірки декларацій 65-ти суб’єктів декларування на додаткові 30 календарних днів у зв’язку з випадками неотримання інформації по суті, необхідної для проведення повної перевірки декларації, у відповідь на запити або листи Національного агентства.

Повна перевірка декларації полягає у з’ясуванні достовірності задекларованих відомостей, точності оцінки задекларованих активів, перевірці на наявність конфлікту інтересів і може здійснюватися у період здійснення суб’єктом декларування діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, а також протягом трьох років після припинення такої діяльності.