Офіційний веб-сайт
Наприклад, 08.07.2020
Наприклад, 08.07.2020
Для людей з вадами зору

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про політичні партії в Україні»

  

Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує представників політичних  партій, громадськості та експертів взяти участь в обговоренні проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про політичні партії в Україні», який  покликаний підвищити ефективність реалізації законодавства в сфері фінансування політичних партій та удосконалити законодавчий механізм запобігання політичній корупції.

Зокрема,   пропонується  внести зміни до статей «Кошти та інше майно політичних партій» (ст.14), «Обмеження у здійсненні внесків на підтримку політичних партій» (ст.15), «Фінансова звітність політичної партії» (ст.17), «Підстави та порядок отримання політичною партією права на державне фінансування її статутної діяльності» (ст. 17-3), «Порядок виділення та розподілу між політичними партіями коштів на фінансування їхньої статутної діяльності» (ст.17-5), «Зупинення державного фінансування статутної діяльності політичної партії» (ст.17-7) та «Анулювання реєстрації» (ст. 24).

Надсилати пропозиції необхідно до 14 червня 2018 року на електронну пошту Департаменту з питань запобігання політичній корупції: o.bogatova@nazk.gov.ua 

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про політичні партії в Україні»